Üyelik Girişi
Videolar
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun

“Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazanılan ve Yüce Türk milleti ile kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin gücünü tüm dünyaya gösteren, şanlı 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 89.’ yıl dönümünü gururla kutluyoruz.

 30 Ağustos Zafer Bayramı; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde tüm imkansızlıklara rağmen halkımızın sarsılmaz azmi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmıştır. Türk milleti, haklı ve onurlu direnişiyle, savaşın kazanılmasında vatan, millet ve bayrak sevgisinin, sayısal güçten daha üstün olduğunu tüm dünyaya kanıtlamış, aynı zamanda

kurtuluş savaşımız, bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol göstermiştir. Ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırıları yapanlar, asla kötü emellerine ulaşamayacak, kendi tezgahladıkları kirli oyunlarında, kanlarıyla boğulacaklardır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, milletiyle bölünmez bir bütündür, Türk milleti, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, sonsuza kadar ilelebet hür ve bağımsız yaşayacaktır."

  
2018 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret70556