Üyelik Girişi
Videolar
TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN 100.YILI KUTLU OLSUN!
Cumhuriyet, milletimizin bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceğinin ifadesidir.

Yok olmaya mahkum bırakılan milletimizin Atatürk'ün önderliğinde kenetlenmesiyle başlatılan Kurtuluş Savaşı'nın, zaferle sonuçlanması ve ardından Cumhuriyet'in kurulması, eşine ender rastlanan bir başarı olarak tarih sayfalarında yerini almıştır.

Cumhuriyet eşitlik, özgürlük ve çağdaşlık ilkelerini kapsamasının yanı sıra aynı zamanda büyük bir düşüncenin ürünüdür. Cumhuriyet, demokrasiyi geliştiren en iyi sistemdir. Kişinin hak ve özgürlükleri ancak bu sistem içinde güvencede olabilir. Hak ve özgürlüklerinden yoksun bırakılmış toplumların ayakta kalmaları ve yaşamalarının mümkün değildir.

Türk tarihinin en büyük bayramı, gücünü ve kaynağını hür iradesinden alan ve Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "En Büyük Eserimdir" diyerek bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin kuruluşun 100'üncü yıl dönümüne erişmenin engin gururunu, onurunu, sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler her zaman cumhuriyetimize sahip çıkarak, onu yaşatmalı ve korumalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun...

                                                                             UĞUR ABCA
  
137 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret103083