Üyelik Girişi
Videolar

Anasayfa

Hayvanların su içtikleri ağaçtan veya taştan büyük kap. Su akan yerlerin altına, yanlara su sıçramasın diye konulan delikli taş tekne. İlk öğretmenlik yılarımda İhsanlı köyü Karagözlü mahallesinde görevde iken tatil günlerinde boş zamanlarımızı değerlendirmek üzere arkadaşlarla
20.09.2011
“Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazanılan ve Yüce Türk milleti ile kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin gücünü tüm dünyaya gösteren, şanlı 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 89.’ yıl dönümünü gururla kutluyoruz.
30.08.2011
"Bayramlar sevginin,umut ve coşkunun en yüksek seviyede yaşandığı,Birlik paylaşma ve hoşgörünün en güzel sergilendiği özel günlerdir.Ramazan ayı boyunca
29.08.2011
Babalar Gününüz Kutlu Olsun
19.06.2011
“Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, dört bir yanı işgal altındaki Anadolu topraklarında kurtuluş mücadelesi başlattığı günün 92. yıldönümünü beraberce kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
18.05.2011
Yaşamdı yaşanılası Kıpır kıpırdı yürekleri, Sevda doluydu… Dallarında bin bir tomurcuk Kıpır kıpırdı yürekleri.
07.05.2011
Yarınları oluşturacak kuşakların yetişmesinde sevgi ve barış dolu bir toplumun yaratılmasında en önemli görevi üstlenen, gereğiyle yerine getiren anneleri onurlandırmanın sembolik bir ifadesi olarak özel bir anlam taşır. Ana toplumlar ve birey için kutsal varlıktır.
07.05.2011
1 mayıs.. Öyle bir gündür ki emeğin emekçinin alınterinin değerinin ekmek parasını kazanmanın zorluğunun tekrardan hatırlanması ve de hatırlatılması gereken bir gundür. Bugün toplumu ekonomiyi ayakta tutan namuslu insanların hatırlanması gereken kir pas içindeki öpülesi başa konulası kutsal bir gündür.
02.05.2011
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramının 91.ci yıldönümü
23.04.2011
İsterseniz sizinle Kastamonu üzerinden geçmişe yolculuk yapalım. Önce İpek Yolunu takiple Tosya’ya uğrayalım. Bu bölge pirinciyle dünya tarihine damgasını vurmuş bir ilçemiz. Cumhuriyet döneminde çeltik işleme fabrikasında pirincin kapcuğu şimendifer’de yakılarak buhar elde edilir. Bu da enerjiye dönüştürülerek bölgenin elektrik ihtiyacı ve fabrikanın çalışmasını sağlar. Ayrıca
09.04.2011
... 14 ...
 Dini bayramların yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günler. Bayramlarda dargınlıklar ve kırgınlıkların unutulduğunu bir bayramdır.

Dini bayramların yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının
en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günler. Bayramlarda
dargınlıklar ve kırgınlıkların unutulduğunu bir bayramdır. "Kırgınlıklar unutulur, bireysel sevinçler ortak mutluluğa dönüşür. Bayramlar, aynı zamanda sevinç, coşku ve daima bir umuttur. Çocukluğumuzun o huzur veren bayramlarını vebayramlarda oluşan sevgi ortamını hangimiz unutabiliriz- Bu güzellikler nasıl nesiller boyu yaşatılarak, bizlere kadar ulaştıysa, bizler de gelecek nesillere bunu en güzel biçimde aktarabilmeliyiz. bu dileklerle tüm Türk halkının ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı'nı kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk dileklerimle sevgilerimi, saygılarımı sunarım."
 
                                    
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret52627
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.65167.6823
Euro8.95278.9886
Hava Durumu
Saat