Üyelik Girişi
Videolar

Anasayfa

Sizler, bizler, onlar değil miyiz ki bu ülkede gerçekleştirilen devrimleri karaladık. Kocatepe figürlü resimlerini yakalardan ve duvarlardan indirmek için kaç cana kıydınız. Çünkü devrimleri ve Mustafa Kemal ATATÜRK’ü unutturmak yok etmek istiyordunuz. Bunu size yaptıranın vahşi kapitalizm, onun uzantısı AB+D emperyalizmi olduğunun farkında olmadan saldırdınız. Oysaki bilmiyordunuz,
05.04.2011
Sayın Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul GÜNAY;
05.04.2011
... 17 ...
 Dini bayramların yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günler. Bayramlarda dargınlıklar ve kırgınlıkların unutulduğunu bir bayramdır.

Dini bayramların yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının
en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günler. Bayramlarda
dargınlıklar ve kırgınlıkların unutulduğunu bir bayramdır. "Kırgınlıklar unutulur, bireysel sevinçler ortak mutluluğa dönüşür. Bayramlar, aynı zamanda sevinç, coşku ve daima bir umuttur. Çocukluğumuzun o huzur veren bayramlarını vebayramlarda oluşan sevgi ortamını hangimiz unutabiliriz- Bu güzellikler nasıl nesiller boyu yaşatılarak, bizlere kadar ulaştıysa, bizler de gelecek nesillere bunu en güzel biçimde aktarabilmeliyiz. bu dileklerle tüm Türk halkının ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı'nı kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk dileklerimle sevgilerimi, saygılarımı sunarım."
 
                                    
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret61369
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.614613.6691
Euro15.364615.4262
Hava Durumu
Saat