Üyelik Girişi
Videolar

Anasayfa

Yaşamdı yaşanılası Kıpır kıpırdı yürekleri, Sevda doluydu… Dallarında bin bir tomurcuk Kıpır kıpırdı yürekleri.
07.05.2011
Yarınları oluşturacak kuşakların yetişmesinde sevgi ve barış dolu bir toplumun yaratılmasında en önemli görevi üstlenen, gereğiyle yerine getiren anneleri onurlandırmanın sembolik bir ifadesi olarak özel bir anlam taşır. Ana toplumlar ve birey için kutsal varlıktır.
07.05.2011
1 mayıs.. Öyle bir gündür ki emeğin emekçinin alınterinin değerinin ekmek parasını kazanmanın zorluğunun tekrardan hatırlanması ve de hatırlatılması gereken bir gundür. Bugün toplumu ekonomiyi ayakta tutan namuslu insanların hatırlanması gereken kir pas içindeki öpülesi başa konulası kutsal bir gündür.
02.05.2011
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramının 91.ci yıldönümü
23.04.2011
İsterseniz sizinle Kastamonu üzerinden geçmişe yolculuk yapalım. Önce İpek Yolunu takiple Tosya’ya uğrayalım. Bu bölge pirinciyle dünya tarihine damgasını vurmuş bir ilçemiz. Cumhuriyet döneminde çeltik işleme fabrikasında pirincin kapcuğu şimendifer’de yakılarak buhar elde edilir. Bu da enerjiye dönüştürülerek bölgenin elektrik ihtiyacı ve fabrikanın çalışmasını sağlar. Ayrıca
09.04.2011
Sizler, bizler, onlar değil miyiz ki bu ülkede gerçekleştirilen devrimleri karaladık. Kocatepe figürlü resimlerini yakalardan ve duvarlardan indirmek için kaç cana kıydınız. Çünkü devrimleri ve Mustafa Kemal ATATÜRK’ü unutturmak yok etmek istiyordunuz. Bunu size yaptıranın vahşi kapitalizm, onun uzantısı AB+D emperyalizmi olduğunun farkında olmadan saldırdınız. Oysaki bilmiyordunuz,
05.04.2011
Sayın Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul GÜNAY;
05.04.2011
... 19 ...
 Dini bayramların yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günler. Bayramlarda dargınlıklar ve kırgınlıkların unutulduğunu bir bayramdır.

Dini bayramların yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının
en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günler. Bayramlarda
dargınlıklar ve kırgınlıkların unutulduğunu bir bayramdır. "Kırgınlıklar unutulur, bireysel sevinçler ortak mutluluğa dönüşür. Bayramlar, aynı zamanda sevinç, coşku ve daima bir umuttur. Çocukluğumuzun o huzur veren bayramlarını vebayramlarda oluşan sevgi ortamını hangimiz unutabiliriz- Bu güzellikler nasıl nesiller boyu yaşatılarak, bizlere kadar ulaştıysa, bizler de gelecek nesillere bunu en güzel biçimde aktarabilmeliyiz. bu dileklerle tüm Türk halkının ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı'nı kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk dileklerimle sevgilerimi, saygılarımı sunarım."
 
                                    
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret103083
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Saat